K dispozici

Pon – Pá 9:00 – 18:00

Hot - line

+420 704 760 759

Email:

info@likvidovatfirmu.cz

Převzetí zadlužené firmy

Převzetí zadlužené firmy

V rámci služby převzetí zadlužené firmy zajistíme kompletní právní a notářský servis, změníme sídlo, jmenujeme nové statutární orgány. Našim klientům garantujeme detailní předávací protokol, který obsahuje kompletní firemní dokumentaci.
Převzetí zadlužené firmy

Vaši firmu IHNED převezmeme

Od našich klientů přebíráme společnosti v jakémkoliv stavu, a to do několika hodin od prvního kontaktu. Naším hlavním cílem je pomoc podnikatelům od jejich starostí, na které již sami nestačí.
Vaši firmu převezmeme se všemi závazky a pohledávkami do 24 hodin !!!

Změníme sídlo a názvev firmy

Pokud si to budete přát, můžeme změnit sídlo i název Vaší firmy. Ihned po zápisu do rejstříku, který provádíme většinou přímým zápisem, převezmeme datovou schránku společnosti a začínáme komunikovat s věřiteli. Komunikace s věřiteli a úřady se nesmí přerušit ! To je často nejzásadnější a nejvíce opomíjená chyba !

Předání funkce jednatele

Často se podceňuje i formální předání společnosti. My však spolu sestavíme podrobný předávací protokol předání funkce jednatele, ve kterém předáte svou funkci bez ohledu na fyzický stav co nejpodrobněji a nejúplněji. Právě tento dokument bude zárukou Vaší ochrany jako odvolaného jednatele. Není dobré jej podcenit !

Firmu odborně zlikvidujeme

Po kompletním předání funkce jednatele budeme postupně společnost utlumovat, a po cca 6-ti měsících od zápisu,  rozhodne nový společník na valné hromadě o zrušení firmy likvidací a jmenuje likvidátora.

Ten pak začne konat vše potřebné k likvidaci firmy.

Jak bude probíhat převzetí zadlužené firmy

1. Kontaktujte nás

Napište nám mail, či vyplňte kontaktní formulář, nebo prostě rovnou zavolejte.

2. Ozveme se zpět

Zavoláme Vám, případně odpovíme písemně na Vaše dotazy. Probereme co Vás trápí a domluvíme si další postup.

3. Sejdeme se, přijedeme za Vámi

Můžeme vše řešit písemně/telefonicky, nebo se společně sejdeme a dojednáme podrobnosti.

4. Připravíme kompletní smluvní dokumentaci

Připravíme návrhy smluv o převodu obchodních podílů, opis seznamu společníků, souhlas manžela (§ 709 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb.) s převodem obch. podílů a  především návrh „Předávacího protokolu funkce jednatele“.

Zkonzultujete obsah a formu dokumentace se svým advokátem, případné návrhy změn zapracujeme.

5. Podpis dokumentace

Poté, co Vámi bude odsouhlasen obsah a forma dokumentů, vše ověřenými podpisy podepíše nabyvatel, poté vy a dokumenty si odvezeme.

6. Valná hromada a máme hotovo

Nejpozději do dvou pracovních dnů uspořádáme valnou hromadu u notáře – Vaše účast již nebude nutná – a přímým zápisem provedeme veškeré dohodnuté změny. Změníme na Vaše přání i sídlo a název společnosti, nebudete již společníkem zadlužené společnosti, odvoláme Vás z funkce jednatele. a jmenujeme jednatele nového.

Zlikvidujeme Vaši firmu
Volejte ihned.